6 õppetundi + 2 boonusvideot

Värbamise meistriklass

Kas oled valmis tõusma värbamises tipptasemele? Oskuslik värbamine on efektiivne ja pikaaegset tulu toov protsess. Antud 6-osalises videokursuses (ja kahes boonusvideos!) jagab Ketlin Kasak väärtuslikku infot, mida saad kohe ka praktikasse rakendada. Värbamise meistriklass ootab Sind!

1. OSA

Tasemel värbamisprotsess

Edukas värbamine pole mitte õnne või juhuse asi, vaid tõhus väljatöötatud protsess, mis toimib iga kord. Lõpeta oma raha, aja ning energia raiskamine ja hakka värbamist läbi viima õigesti. Kõigepealt on Sul vaja aga teadmisi ja neid käesolev video jagabki!

2. OSA

Kõik algab profiilikirjeldusest

Tõenäoliselt küsid Sa – mis on profiilikirjeldus? Isegi, kui oled selle terminiga kokku puutunud, siis tõenäoliselt pole Sa teinud seda nii põhjalikult või läbi mõtestanud dokumendi tegeliku olemuse. Antud video jagab Sulle profiilikirjeldusest kõike, mida teadma pead!

3. OSA

Töövestluse ettevalmistus

Kas teadsid, et on mitmeid asju, mida Sina kui värbaja pead tegema ENNE, kui inimene tuleb Su juurde esimesele töövestlusele? Need asjad on kriitilise tähtsusega, et vestlus oleks mõtestatud, professionaalne ja maksimaalselt kasu toov. Vaata videost lähemalt!

4. OSA

Esmaklassiline töövestlus

Töövestlus on koht, kus Sina intervjueerijana müüd nii antud ametipositsiooni kui ka otsest juhti ning tervet organisatsiooni. Lisaks müügitööle pead aru saama, kas inimene sobib meeskonda või mitte. Vaata videost, kuidas seda kõike teha?

5. OSA

Mida teha pärast vestlust?

Kui töövestlus on läbi, siis on väga kindlad asjad, mida kohe tegema peab. Kui Sa neid ei tee, siis pärast võib kahetsus olla suur ja segadust kui palju. Vaata videost täpsemalt, mida teevad professionaalsed värbajad kohe pärast töövestluse lõppu.

6. OSA

Tipptasemel sisseelamisprotsess

Talendi leidmine on üks asi, tema meeskonda sulandumine ja täisväärtuslikuks tiimi liikmeks saamine hoopis teine. Mis kuulub tipptasemel sisseelamisprotsessi juurde ning miks ei tohi seda perioodi alahinnata, seda vaata videokursuse 6. osast.

BOONUS

Inimeste hoidmine ja motiveerimine

Kuidas hoida kõige väärtuslikumat vara – oma inimesi, et nad oleksid motiveeritud, tuleksid tööle säravate silmadega ega lahkuks konkurendi juurde koos väärtusliku kogemuste- ja teadmistepagasiga? On teatud asjad, mida iga juht peab teadma! Vaata videost lähemalt.

BOONUS

Inimeste kaasamine

Igaüks meist tahab tunda end olulise, väärtusliku ja hinnatuna. Selleks tuleb meeskond kaasata protsessidesse rohkem, kui enamus juhte seda praegu teeb. Kuid millistesse protsessidesse täpsemalt ja kuidas seda teha? Seda kõike avab Sulle käesolev video!