Meie Meeskond

Efektiivsed kogenud tegutsejad.

“Sinu tugevus peitub sinu inimestes!” Samamoodi on meil.

Meil on rõõm tutvustada sulle meie väga erilist, hoolikalt valitud ja korduvalt testitud meeskonda. Iga tiimi liige on äärmiselt oluline osa selles ilusas tervikus. Me oleme erinevad, kuid samas jagame ühte suurt kirge – aidata ettevõtetel värvata ja hoida parimaid inimesi.

Kogenud meeskond

Ketlin Kasak

Ketlin Kasak

Asutaja, arendusjuht

Ketlin on väga eesmärgikindel, fokuseeritud ja lõppematute ideedega innovaatiline inimene. Personalitöö ja värbamine on tema tõeline kirg, kuhu mahub ka tema tütar, perekond ja sõbrad.

Kaimo Kasak

Kaimo Kasak

Omanik

Kaimo on edukas ärimees, sooja südamega ja lojaalne pereinimene. Ta väärtustab talente, suurepäraseid ideid ja inimesi, kes on professionaalid selles, mida nad tööalaselt teevad.

Toomas Kütt

Toomas Kütt

Äri- ja turundusstrateeg

Toomas armastab strateegiaid. Tema rahulik, keskendunud ja väga detailne töömeetod sobitud täiuslikult strateegiliste äriplaanidega. Lisaks detailidele näeb ta projektides ka suurt pilti.

Merje Kesa

Merje Kesa

Juhiabi

Merjele meeldib planeerida ja tegutseda, leida kiireid lahendusi ja hoida asjadel silm peale, et kõik sujuks. Selline mõiste nagu “ei saa” Merje leksikonis puudub täielikult.

Liana Põldver

Liana Põldver

Sotsiaalmeedia spetsialist

Lianal on sotsiaalmeediasse täitsa armunud, aga mitte ainult isikliku meelelahutuse tõttu. Ta armastab sotsiaalmeediat ärilises plaanis – strateegiad, võimalused, loovus ja koheste tulemuste nägemine.

Kontor

Vabaduse pst 174b, 10917, Tallinn (Manta Maja)

Võta meiega ühendust

info@hrsolutions.ee
+372 5342 5529