Meie Meeskond

Efektiivsed kogenud tegutsejad.

“Sinu tugevus peitub sinu inimestes!” Samamoodi on meil.

Meil on rõõm tutvustada sulle meie väga erilist, hoolikalt valitud ja korduvalt testitud meeskonda. Iga tiimi liige on äärmiselt oluline osa selles ilusas tervikus. Me oleme erinevad, kuid samas jagame ühte suurt kirge – aidata ettevõtetel värvata ja hoida parimaid inimesi.

Kogenud meeskond

Ketlin Kasak

Ketlin Kasak

Asutaja, tegevjuht

Ketlin on väga eesmärgikindel, fokuseeritud ja lõppematute ideedega innovaatiline inimene. Personalitöö ja värbamine on tema tõeline kirg, kuhu mahub ka tema tütar, perekond ja sõbrad.

Karl Urbanik

Karl Urbanik

Müügidivisjoni juht

Karl on positiivse ellusuhtumise ning suhtleja hingega inspireeriv juht ja liider.
Kirgliku müügiinimesena iseloomustab teda pidev eneseareng, põhjalik ettevalmistus, sihikindlus, pühendumus ja lahendustele orienteeritud suhtumine.

Merje Kesa

Merje Kesa

Juhiabi

Merjele meeldib planeerida ja tegutseda, leida kiireid lahendusi ja hoida asjadel silm peale, et kõik sujuks. Selline mõiste nagu “ei saa” Merje leksikonis puudub täielikult.

Annamaria Venski

Annamaria Venski

Copywriter ja sotsiaalmeedia spetsialist

Annamaria on loomeinimene, kelle suurim kirg on kirjutamine. Tema lennukad ideed, põhjalik ja detaile märkav natuur loovad ideaalse sünergia, et ritta seatud sõnadel oleks just see õige ja eriline tunne sees. Ta loob ideest, sõnadest ja visuaalist harmoonilise terviku.

Toomas Kütt

Toomas Kütt

Äri- ja turundusstrateeg

Toomas armastab strateegiaid. Tema rahulik, keskendunud ja väga detailne töömeetod sobitud täiuslikult strateegiliste äriplaanidega. Lisaks detailidele näeb ta projektides ka suurt pilti.