Broneeri 60-minutiline
konsultatsioon Ketlin Kasakuga

Tegemist on 60-minutilise online strateegia kohtumisega, mille käigus loome su organisatsioonile personaalse HR-strateegia. 60 minuti jooksul loome koos sulle süsteemse HR-plaani, mis päriselt toimib ja sisaldab kriitiliselt olulisi tegevusi parimate inimeste leidmiseks, koolitamiseks ja hoidmiseks. Tunnise konsultatsiooni hind on 150 €.

Broneeri kohtumine nüüd!

Tegemist on 60-minutilise online strateegia kohtumisega, mille käigus loome su organisatsioonile personaalse ja süsteemse HR-plaani.

60 minuti jooksul loome koos sulle eskiisi HR-plaanist, mis päriselt toimib ja sisaldab kriitilisi tegevusi parimate inimeste leidmiseks ja hoidmiseks.

Parim osa: online-kohtumise tulemusena on sul personaalne HR-plaan, mida organisatsioonis juurutada.

Broneerimiseks täida allolev vorm ja me võtame sinuga peatselt ühendust. Meie kalender täitub kiiresti, seega täida ankeet kohe. Nii saame üheskoos alustada su ettevõtte arendamist, et see toetaks su unistuste elustiili, mitte ei õõnestaks seda!

 

Mu nimi on Ketlin Kasak ja ma olen HR-strateeg. Ma olen suuteline leidma 60 minuti jooksul ettevõttele vähemalt 7000€. Garanteeritud!

Olen põnevil ja ootan, et saaksin sind ettevõtluses aidata. Palun täida allolev vorm ja me võtame sinuga peatselt ühendust.

ddp-fa-icon|fa-clock|

Broneeri tasuta konsultatsioon

Täida allolev vorm ja võtame sinuga peatselt ühendust.

ddp-et-icon|et-icon-lightbulb|

Loo asjadesse selgust

Praegu keerulisena tunduvate HR protsesside lihtsustamine.

ddp-fa-icon|fa-map-signs|

Sinu enda HR plaan

Üdini personaalne ja valmis koheseks kasutuselevõtuks.

Broneeri personalistrateegia kohtumine kohe!

Tutvu oma vestluspartneriga

Ketlin Kasak on pühendunud keeruka HR-maailma lihtsustamisele, ühendades teooria reaalses elus toimivaga. Ta armastab koolitada ja aidata inimestel aru saada keerulistest süsteemidest. Ketlini HR oskused ja kogemused loovad vundamendi terviklikule ja mitmetasandilisele strateegiale, mida loome endale ja oma klientidele.

Ketlin Kasak

Asutaja, arendusjuht, HR Solutions

Usaldavad juhtivad organisatsioonid, sealhulgas:

Kontor

Vabaduse pst 174b, 10917, Tallinn (Manta Maja)

Võta meiega ühendust

info@hrsolutions.ee
+372 5342 5529