EMP A&I

 

 

Rõõm tööst ja meeskonnast

 

EMP A&I tähistab tuleval aastal oma 30-ndat tegutsemise juubelit. Selle aja jooksul on tehtud palju põnevaid projekte, mida võib näha kõikjal üle Eesti ja kaugemalgi. Nende hulgas on nii tööstushooneid, büroohooneid, kui avalikke asutusi, sekka ka koole ja lasteaedu..

 

EMP A&I inimesed lähtuvad oma tegemistes mõtteviisist, et kõik on nende endi kätes. Olulisel kohal on nii koos kasvamine, ambitsioonikate projektide läbiviimine, kui ka tasakaalukate riskide võtmine. Kõik 8 meeskonna liiget tegutsevad selle nimel, et olla usaldusväärne partner ehitusvaldkonna professionaalidele, projekteerida ning aidata ehitada püsivaid ja funktsionaalseid hooneid, kus on hea elada, töötada ja õppida. Olulisel kohal on kaasaegse ja jätkusuutliku elukeskkonna loomine. 

 

EMP A&I juht Tarvo Trei tunneb suurt rahulolu, et meeskonnas on koos inimesed, kes on hingega asja juures ja tahavad just selles valdkonnas töötada ning kes jagavad samasid väärtusi. Kogemusi ja teadmisi jagatakse meelsasti üksteisega, mis lisab omakorda väärtust tervele kollektiivile. 

 

Juhina hindab Tarvo ennekõike koostööle orienteeritust, samuti väärtustab ta meeskonna liikmete arengut ja edasiminekut. Ta usub elukestvasse õppesse ning on ka ise selle praktiseerija täiendades ennast Eesti kõrgkoolide poolt pakutavatel erialakoolitustel. 

 

Projektijuhtimist võrdleb ta orkestriga ja ootab tulevaselt projektijuhtimise kandidaadilt piltlikult öeldes järgmist: “Kui projektijuhile antakse ette pillimehed ja lugu, siis projektijuht peab kõik pillid ilusti koos kõlama panema, et lõpuks esitatav teos oleks kuulajatele nauditav. Seega peavad projektijuhil olema teadmised, mida üks või teine pill või pillimees teha suudab ning vajadusel tuleb teha jooksvalt ka korrektiive.” 

Teades, et iga projektijuht on tugev just teatud kindlates valdkondades, püüab Tarvo töid ka vastavalt selle järgi sättida, et igaüks saaks võimalusel tegeleda projektidega eelistatud valdkondades. Seeläbi on projektijuhtidel nii valiku-, kui tegutsemisvabadust.

 

Arhitektuuri- ja projekteerimisettevõttes EMP A&I tunneb igaüks, et siin päriselt ollakse keegi, oluline isiksus, tähtis lüli –  mitte pelgalt nimi töötajate nimekirjas. Nagu Tarvo ise ütleb: “Meil on tore väike meeskond. Pool rõõmu tuleb sellest, mida teeme ja teine pool on rõõm sellest, kellega me siin koos oleme.”